Choď na obsah Choď na menu
 


 

ZO D.Krškany - za rok 2010.

 

HYDINA:      1.miesto        M. Barbírik

                  2.miesto       Š. Račko

                   3.miesto       D. Král

 

HOLUBY:      1.miesto        V. Porubský

                 2.miesto        S. Adámek

                 3.miesto        J. Jašik

 

KRÁLIKY:     1. miesto     M. Ferenczy ml. - MCH.

                 1.miesto       P. Turanovič

                  2.miesto      M. Ferenczy st.

                   3.miesto     Š. Uharček

 

ZO D.Krškany - za rok 2009.

HYDINA:      1.miesto        Š. Račko

                       2.miesto       M. Barbírik

                       3.miesto        Š. Uharček

HOLUBY:      1.miesto        V. Porubský

                       2.miesto       S. Adámek

KRÁLIKY:     1.miesto       P. Turanovič

                       2.miesto     J. Jašik

                       3.miesto      M. Ferency

 

ZO D.Krškany - za rok 2008.

 

HYDINA:  1. msto           Račko  Štefan                        .               

                 2.  miesto        Barbirik Michal

                  3.  miesto        Kozma  Pavol

 

HOLUBY:  1.  miesto        Porubský  Vojtech                   

                    2.  miesto       Adámek  Stanislav               

                    3.  miesto       Jašik  Marián

 

 

KRÁLIKY:   1.  miesto       Král  Dušan

                     2.  miesto      Turanovič Peter                        

                     3.  miesto    Porubský Vojtech

 

x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x

 

ZO D.Krškany - za rok 2007.

HYDINA:  1. msto       Račko  Štefan                        1x memoriál Jána Šalingu .

                  2.  miesto      Farmadin  Juraj

                  3.  miesto       Kozma  Pavol

 

HOLUBY:  1.  miesto     Porubský  Vojtech                    2x šampión +

                    2.  miesto      Adámek  Stanislav                 4xČC.

                    3.  miesto      Jašik  Marián

 

KRÁLIKY:   1.  miesto      Král  Dušan

                     2.  miesto  Ing.Malík  Peter                         1x šampión + 1xČC.

                     3.  miesto     Dano  Ondrej                           2xČC.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

výsledky kralikov 2010

jstb@centrum.sk21. 8. 2010 15:30

Môžte uverejniť výsledky ocenení králikov na agrokomplexe 2010?